10. díl Legenda - Seriál Znamení koně 1

10. díl Legenda - Seriál Znamení koně 1

Premiéra 15.4.2011

Klára se nedokáže srovnat s náladovou Adélou. David si připisuje první chovatelský úspěch...

Klára s Adélou spolu nedokážou vyjít. David se snaží jejich spory řešit, ale marně. Chtěl by, aby Klára našla ve vztahu s Adélou nějaký kompromis. Klára ji vezme na projížďku, při které se Adéla zraní. Vztah Kláry a Davida dostává trhliny.

Lukáš stále odmítá Davidovu snahu o vytvoření chovu plnokrevníků. Oba jsou zabarikádovaní ve svých vlastních představách. Lukáš se stal urputnějším v prosazování názorů. Všechen svůj čas teď tráví na farmě. Získává ostruhy i jako veterinář. Bety špatně léčila na Svatém Hubertu koně Flamenga a majitel ho přestěhoval na Slunečnou horu. Lukáš koni pomohl. Od té doby na něj má Bety spadeno.

Za Slunečnou horu už nechce pomalu žádný žokej jezdit dostihy. I to je práce Kaliny. Ale objeví se starý veterán Hart, kterého Lukáš angažuje. Hart nemá formu, ale snaží se a tvrdě na sobě maká. Chce se vrátit na dráhu.

Kalina, který se bez Kláry cítí osaměle, se sbližuje se stájnicí Věrou a jejím malým synem Honzíkem. Věra řeší problémy kolem rozvodu se záletným manželem. Starý Hector nezklamal. Davidův sen o vlastním chovu na Slunečné hoře začíná mít jasnější kontury.

Tento díl Znamení koně 1 online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj text a foto www.ceskatelevize.cz